کفسابی کاشی

10 / 10
از 1 کاربر

کاشی یکی از انواع سنگ هایی است که در ساختمان سازی برای ساخت کف در مکان هایی همچون آشپزخانه، پله ها، و حمام و غیره به کار می رود. تمیز کردن و کفسابی کاشی ، مراحل خاص خود را دارد. در این بخش قصد داریم شما را با نحوه کفسابی و تمیز کردن کاشی های کف آشنا کنیم.

کفسابی کاشی دارای مراحل زیر است:

• در گام اول به منظور کفسابی و پاکسازی کاشی، ابتدا باید گرد و خاک های موجود بر روی سطح کف را با استفاده از جاروبرقی و یا جارو حذف کنید.

• در مرحله بعد، پس از حذف گرد و خاک ها، می توانید از محلول های کفسابی موجود در بازار استفاده کنید و محلول کفسابی را بر روی مناطق مورد نظری اسپری نمایید. نکته ای که در این رابطه وجود دارد این است که هر جنس کفپوش، دارای یک محلول و پاک کننده کفسابی مخصوص به خود است. در هنگام خرید محلولو مناسب برای کفسابی به این نکته توجه نمایید. زیرا در غیر این صورت ممکن است به کفپوش آسیب برسانید.

• در نهایت، بعد از اسپری محلول کفسابی بر روی کفپوش، برای پاکسازی از یک پارچه و یا چوب گردگیری برای خشک کردن محلول کفسابی استفاده نمایید.

این مراحل، در واقع مراحل ابتدایی کفسابی هستند و تنها برای تمیز کردن کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر با طی این مراحل به نتیجه دلخواه خود نرسیدید می توانید از شرکت خدماتی آسان ساب به منظور کفسابی و سنگسابی و راهنمایی برای انجام هرچه بهتر کفسابی مشاوره و کمک بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :