نکات کلیدی در مورد کفسابی

10 / 10
از 1 کاربر

به طور کل کفسابی یک کار تخصصی محسوب می شود و معمولا با دستگاه های کفسابی صورت می گیرد. شرکت خدماتی آسان ساب، یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی است. در این مقاله برخی از نکات کلیدی در مورد کفسابی را برای شما کاربران عزیز ارائه می دهیم.

• برای انجام کفسابی با کیفیت تر می توانید از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده کنید. دستگاه کفسابی معمولا به صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود است که در این میان انواع سه فاز آن دارای قدرت بیشتری هستند و موجب کاهش هزینه کفسابی می شوند. در مکان هایی که شرایطی نظیر آسانسور و برق سه فاز دارند، استفاده از دستگاه کفسابی سه فاز بسیار ایده آل است.
• نکته بعدی در مورد فاضلاب حاصله از کفسابی است. این نوع فاضلاب ها به دلیل ساختاری که دارند پس از مدتی سفت و سخت می شوند. بنابراین نباید آنها را به داخل سیستم لوله کشی ساختمان ریخت زیرا موجب انسداد لوله ها می شوند.
• به منظور صرفه جویی در هزینه های کلی ، توصیه می شود برای ساختمان، سنگ های خام خریداری نمایید و پس از تکمیل کار آنها را کفسابی کنید. برخی از انواع سنگ وجود دارند که در هنگام فروش ساب زده شده اند.
• کفسابی کامل، کفسابی است که به طور متوالی 9 بار ساب زده شود.
• 30 تا 40 متر کفسابی ، میانگین بازده کاری یک شخص است که از دستگاه برای کفسابی استفاده می کند. البته لازم به ذکر است که این مقدار بسته به شرایط مختلف، متفاوت است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :