مراحل سنگسابی و تمیز کردن سنگ

10 / 10
از 1 کاربر

همانطور که مشخص است سنگسابی، به معنی تمیز کردن سطح سنگ است. این سنگ ممکن است در سازه های مختلفی نظیر شومینه، کف، دیوار، سنگ فرش، مجسمه و غیره مورد استفاده قرار گیرد. در حقیقت سنگسابی یعنی تمیز کردن سنگ به صورت تخصصی و با درنظر گرفت ارزش سنگ. در این مقاله قصد داریم مراحل سنگسابی و تمیز کردن سنگ را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم.

• سنگ یک ماده متخلخل است و مواد به سرعت به آن نفوذ پیدا می کنند. زمانی که ماده ای بر روی سازه سنگی شما می ریزد باید در تمیز کردن آن عجله کنید تا از نفوذ ماده به داخل سنگ جلوگیری کنید.

• دومین مرحله برای تمیز کردن سنگ قبل از نیاز به سنگسابی ، جارو کردن سنگ به صورت مداوم است. جارو کردن سنگ موجب می شود تا سنگ و شن و ماسه که موجب ساییده شدن سطح سنگ می شود، از بین بروند.

• شست و شوی سنگ : ساده ترین راه برای تمیز کردن سطح سنگ، استفاده از یک تی است. شما با استفاده از یک تی و مواد سنگسابی و سنگ شویی می توانید سطح سنگ خود را تمیز کنید.

• بعد از طی این مراحل باید سنگ را خشک کنید. با استفاده از یک پارچه می توانید سطح سنگ را خشک کنید

• پس از انجام تمام این مراحل در صورت نیاز باید با یک شرکت سنگسابی تماس بگیرید تا با استفاده از دستگاه های اختصاصی سنگسابی اقدام به تمیز کردن سطح سنگ شما نمایند.

شرکت آسان ساب یک شرکت فعال و با تجربه در امر سنگسابی، کفسابی و نماشویی است که در صورت نیاز می توانند تمام خدمات مربوط به سنگسابی را با قیمتی مناسب برای شما ارائه دهد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :